Na prodej

Kemp Komorník

Rozcestník na vzdálenější místa

Ubytování v kempu Komorník - Kunžak

Penzion Diana přímo v areálu autokempu Komorník

Nominujte nás v anketě"Kemp roku 2012"

V areálu kempu Komorník je možné ubytování v penzionu Diana. Nechcete bydlet v chatě, ale raději v prostorném nově zařízeném penzionu? čtěte více »

Nabídka pro školy - školní kurzy a výlety

V našem kempu nabízíme také zajištění školních výletů, školních výcvikových kurzů (cyklokurzy, kurzy pěší turistiky, sportovní kurzy) a sportovních soustředění. Poskytujeme ubytování ve čtyřlůžkových chatkách s možností odběru polopenze nebo plné penze. čtěte více »

Vítejte na dovolené v kempu Komorník

Autokemp Komorník se nachází v lesnaté oblasti České Kanady, v malebném údolí u rybníka Komorník, nedaleko obce Kunžak (16 kilometrů od Jindřichova Hradce směrem na Brno). Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pro pořádání školních výcvikových kurzů, výletů a sprotovních soustředění.

Šedesátihektarový rybník Komorník, vinoucí se malebnou krajinou lesů a luk, láká každoročně rekreanty svou čistou vodou ke koupání a k romantickým projížďkám na loďkách. Okolní lesy jsou rájem pro houbaře, skýtají hojnost borůvek, malin a ostatních lesních plodů. Zájemci o cykloturistiku naleznou v okolí kempu ideální terén pro vyjížďky po značených trasách i po málo frekventovaných silnicích.

Sezónu zahajujeme každoročně v polovině května a ukončujeme ji 30. září. V květnu, v červnu a v září poskytujeme s mimosezónní slevou ubytování v chatách s polopenzí, respektive s plnou penzí pro školní výlety, sportovní oddíly a pro zájmové skupiny.

Petr a Miloslav Havelkovi UBYTOVACÍ SLUŽBY Kosmonautů 17/V 377 01 Jindřichův Hradec
Rezervace:
  • e-mail: info@kempkomornik.cz
  • mobilní telefon: +420 602 162 166, +420 724 055 429
  • recepce kempu: +420 384 399 465

http://www.autokempkunzak.cz

 

AUTOKEMP KOMORNÍK - Strmilov

Autokemp leží v překrásné lesnaté krajině u obce Strmilov, na břehu rybníka Komorník o rozloze 60 ha a délce 3,5 km. Je možno se ubytovat v chatkách nebo ve vlastních stanech a karavanech.

Jsou zde výborné podmínky pro koupání, vodní sporty, houbaření a turistiku. Strmilovsko je branou do "ČESKÉ KANADY".

V okolí Strmilova je mnoho výletních cílů do vzdálenosti 20 km pro milovníky historie a přírody, turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí je řada kulturních a historických památek - Telč, Dačice, J. Hradec, Žirovnice, Landštejn, úzkorozchodná žel. Nová Bystřice a další.

Vhodné především pro rodiny s dětmi nebo sportovní a turistické oddíly.

Rybník je znám svou velmi čistou vodou, kterou si udržuje po celou rekreační sezónu a svou písčitou pozvolna se svažující pláží, která umožňuje koupání i našim nejmenším návštěvníkům. Jeho velká plocha umožňuje provozování windsurfingu, projížďky na šlapadlech, lodích či kanoích. Šlapadla a lodičky si můžete půjčit v naší půjčovně lodí na pláži.

V neposlední řadě je tato oblast známa i svým velmi čistým ovzduším, který je balzámem na dýchací ústrojí lidí z míst zasažených exhalacemi aut, továren apod.

http://autokempkomornik.cz

 
   

 

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí