Na prodej

rekreační oblast Ratmírov

Rozcestník na vzdálenější místa

ubytování :

 

Rekreační zařízení AGMAR - Malý Ratmírov

Adresa: Malý Ratmírov, Malý Ratmírov 17, 37701, trasa»
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj
Oblast: Česká Kanada

 Provozní doba: 01. 05. - 30. 10.    Nadm. výška: 505m

Popis

Rekreační zařízení AGMAR se nachází v klidné obci Malý Ratmírov, 12 km od Jindřichova Hradce. Tento objekt leží na břehu Ratmírovského rybníka a nachází se necelý kilometr od vlakové zastávky Malý Ratmírov. V okolí je spousta dalších rybníků a mnoho přírodních zajímavostí, ideálních pro turistické vyžití.

Nabídka koupání, občerstvení, turistiky a sportu

Nabídka koupání: Ratmírovský rybník cca 100m - písečné a travnaté pláže, venkovní bazén v areálu
Nabídka občerstvení: V hlavní budově areálu se nachází restaurace, možnost polopenze/plné penze, možnost zapůjčení zahradního grilu

http://www.ratmirov.cz

Chatová osada Slunečnice

Na pomezí České Kanady, o samotě u břehů rybníka, pár kroků od lesa leží rodinný kemp Slunečnice. I když je o samotě a láká tak všechny, kteří se nechtějí nechat rušit okolím, tak do centra Jindřichova Hradce je 15 minut, na rakouské hranice 30 minut, kolem kempu vede cyklostezka a úzkorozchodná trať má u našeho rybníka hned dvě zastávky. Přírodní, historické i kulturní zajímavosti tohoto koutu Jižních Čech jsou od nás nedaleko… Slunečnice je mírně svažitý areál s pečlivě udržovaným trávníkem. Ten dělá náš areál tak hezkým. Auta parkují na parkovišti. Tím má kemp stálou svěžest a klid.

Máme pro Vás připraveny útulné čtyřlůžkové sruby a řadové chaty s vybavenými kuchyňkami (vařič, lednice, nádobí…). Dále plně vybavený apartmánový srub s vlastním sociálním zařízením. Pro vyžití v kempu je připraveno nohejbalové hřiště, dětské hřiště, ping-pong, stolní fotbálek, velké ohniště s velkým a malým grilem a udírnou. Lodě, šlapadla… Hospůdka s předzahrádkou jsou pokryté Wi-Fi. V kryté uzavíratelné pergole projektor, plátno.

Vezměte Vaší rodinu, kamarády a přátele. Přizpůsobíme se Vám i požadavkům Vaší skupiny.

CHATOVÁ OSADA SLUNEČNICE Střížovice - Vlčice 378 53, Strmilov tel.: +420 602 287 757, Eva Sojková e-mail: eva.russova@seznam.cz

http://www.chatyslunecnice.cz

 

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí