Na prodej

farma Langová Hana - Penikov

Rozcestník na vzdálenější místa

Farma Langová Hana, Peníkov 21, Slavonice – ekofarmu najdete v krásném prostředí České Kanady. Tak se říká malé oblasti mezi Novou Bystřicí, Telčí a Slavonicemi, která je velmi specifická svojí přírodou a krajinou.

Z produkce naší farmy můžete ochutnat ekologické potraviny: kozí sýry, tvaroh či mléko. Farma je členem Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO, který u svých členů garantuje dodržování směrnic ekologického zemědělství.

Naši ekofarmu najdete v krásném prostředí České Kanady. Tak se říká malé oblasti mezi Novou Bystřicí, Telčí a Slavonicemi, která je velmi specifická svojí přírodou a krajinou - má charakter přibližně jako střední Švédsko, jen v malých rozměrech. Najdete tu hluboké lesy, dobré cesty pro cyklisty (jsme na trase Greenways směr Praha - Vídeň), rybníky na koupání a hlavně klid. V dosahu jednodenních výletů na kole se nachází historicky zachovalá města s řadou památek, jako Jindřichův Hradec, Telč, Třeboň či hrady Landštejn, Červená Lhota a Roštejn. Je zde také možnost obhlédnout kraj u sousedů v Rakousku.

farma Hana Langová Peníkov 21 Slavonice tel. 0332 - 496 132

http://langova.ecn.cz

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí