Na prodej

ZOOPARK Na Hrádečku

Rozcestník na vzdálenější místa

Návštěvní dny

 

Vážení návštěvníci,

další komentované prohlídky budeme pořádat až v roce 2015. Stále však platí možnost uspořádání komentované prohlídky pro skupinu min.15 lidí.

Děkujeme za Váš zájem a upřímně jsme ani nečekali tak potěšující ohlasy. Velice si toho ceníme! Přejeme Vám krásný zbytek roku 2014 a ještě lepší rok 2015! O novinkách a dění se dočtete na Facebookových stránkách Zoopark Na Hrádečku.

 

A jakým způsobem u nás prohlídky probíhají?

Komentovaná prohlídka začíná vždy v daný den a hodinu. Začátek prohlídky u hlavního vchodu ( na mapě bod č.2). Ke vchodu se dostanete úvozovou cestou, která se nachází mezi Horní a Dolní Pěnou ( na mapě bod č.1). V návštěvní dny jsou na odbočce umístěny ukazatele, které Vás lépe nasměrují.
Mimo tyto dny je zoopark uzavřen, mimořádně lze uspořádat prohlídku skupině min. 15 lidí ( info na tel. č. 732 353 340 ).
Zoopark Na Hrádečku je ve výstavbě, a proto je návštěva možná pouze formou komentovaných prohlídek. Komentovaná prohlídka trvá 1,5 hodiny. Vstupné není stanoveno - příspěvky jsou dobrovolné a jsou použity na další rozvoj a na krmení pro zvířata.
Pro vysoký počet žádostí o návštěvu jsme pro tento rok připravili alespoň tento způsob prohlídek. Děkujeme za Váš zájem a podporu projektu, který je na Jindřichohradecku ojedinělý. Těšíme se na Vaši návštěvu! S pozdravem team Zoopark Na Hrádečku 

 

 

PŘIDEJTE SI NÁS NA FACEBOOKU - DOZVÍTE SE NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI!  Zoopark Na Hrádečku


 

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí