Na prodej

Aquapark, krytý bazén a plovárna Jindřichův Hradec

Rozcestník na vzdálenější místa

Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec

Jáchymova 865/III, 377 01 Jindřichův Hradec Rozloha aquaparku: 1 423 m2 Budova plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci byla postavena v letech 1988-1991, v letech 2003-2004 k ní byl přistavěn venkovní aquapark. V letech 2008/2009 prošla budova plaveckého bazénu komplexní rekonstrukcí a byla k ní přistavěna relaxační část se slanou vodou. V současné době představuje moderní zařízení pro sport i rekreaci odpovídající i nejpřísnějším evropským kriteriím. Atrakce: Vnitřní plavecký areál (plavecký bazén 25 m, dva dětské bazény, relaxační bazén, chrliče, masážní trysky, divoká řeka, tobogán 45 m, parní kabina), venkovní letní aquapark. Služby: Plavecká škola, 3 typy saun (klasická finská, bylinková a infrasauna), masáže, kosmetika, kadeřnictví, mokrý a suchý bufet, letní restaurace.

Plavecký bazén

Budova plaveckého bazénu v JindřichověHradci byla postavena v letech 1988-1991, v letech 2003-2004 byl k ní naploše 829 m2přistavěn venkovní aqvapark. V letech 2008/2009 pak byla budova plaveckého bazénu komplexně rekonstruována a byla k ní přistavěna relaxační část se slanou vodou. V současné době sebou Plavecký bazén v Jindřichově Hradci představuje komplexní moderní zařízení pro sport i rekreaci odpovídající i nejpřísnějším evropským kriteriím na vybavení takového zařízení.

Budova plaveckého bazénu zahrnuje vlastní plavecký bazén o šesti plaveckých drahách délky 25 m, hloubky 115 – 155 cm se zvedacím zařízením pro plavání invalidů, dva dětské bazény – první, klasický o velikosti 9x6 m se a hloubce 20 – 80 cm a druhý, relaxační o velikosti 28 m2 se vzduchovou lavicí, masážními tryskami, chrličem a protiptoudem řekou a relaxační bazén pro dospělé o celkové velikosti vodní plochy 200 m2. Součástí relaxačního bazén jsou chrliče, divokářeka, protiproud, relaxační vzduchová lavice, dvě vířivky, 45 metrový tobogán a parní kabina na odpočinkovoé terasoe V relaxačním a dětských bazénech je voda udržována na úrovni koupelových bazénů nad 30°C. V relaxačních bazénech pro dospělé je slaná  voda. Voda v bazénech je upravována ozonizací a UV zářením, což znamená snížení používání chloru a příznivější vliv vody na pokožku.

Společně s venkovním letním aqvaparkem se stejnými atrakcemi jako uvnitř tvoří celková využitelná vodní plocha úctyhodných 1423 m2, z čehož 202 m2 je určeno pro děti.

V činnosti je vlastní plavecká škola vyučující plavání předškolní a školní mládež i dospělé. Plavecká škola má v suterénu budovy i vaničkové koupele hojně využívané nejmenšími návštěvníky – kojenci a batolaty, které zde pod vedením zkušených pedagogů získávají s účastí svých rodičůzákladní plavecké návyky.

Dále jsou zde umístěny 3 typy saun – klasická finská, bylinková a infrasauna. Služby doplňují klasické masáže, kosmetika, kadeřnictví, mokrý a suchý bufet a v létě restaurace.Velmi oblíbené jsou kurzy kondičního a rehabilitačního cvičení veřejnosti ve vodě.

Vstup je na magnetické chipy. Základní cena první hodiny pro dospělého je 90,- Kč, v dalších hodinách pak ceny klesají.

http://bazen.jh.cz

Městská plovárna u rybníku Vajgar

Provozování plovárny s nabídkou občerstvení, převlékacích kabin, sprch a WC. K dispozici je tenisový a volejbalový kurt.

indřichohradecké sportoviště u rybníka Vajgar v Denisově ulici zahrnuje nově opravené malebné, historické prostory Městské plovárny, půjčovnu lodiček, volejbalový a tenisový kurt, kanoistickou loděnici, pískoviště a brouzdaliště pro nejmenší. Nechybí zde plata a trávníky na opalování, převlékací kabinky, sociální zařízení a v létě i bufet.  Plovárna je protikladem moderního plaveckého bazénu a aqvaparku ležícího na protějším břehu rybníka.

Zařízení je v majetku Města Jindřichův Hradec. Od 5.4.2012 toto sportoviště provozuje formou podnájmu pan Mgr. Stanislav Fiedler tel. 777 940 618, který rozhoduje i o otevírací době a cenách za služby.

http://sport.jh.cz/cs/sportoviste-u-rybnika-vajgar/plovarna.html

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí