Na prodej

Frankův Dvůr - hotel a jízda na koních

Rozcestník na vzdálenější místa

Hotel **** Frankův Dvůr

Oáza klidu, pohody a výjimečných zážitků

Hledáte-li jedinečné místo pro relaxaci uprostřed krásné přírody, tak jste ho právě našli. Hotel **** Frankův Dvůr je jako stvořený pro relaxační, sportovní nebo pracovní pobyty a splní veškerá vaše očekávání. Až se před vámi najednou objeví uprostřed malebné krajiny jižních Čech, obklopen lesy a rybníky, pomyslíte si nejspíš, že takových koutů už u nás moc není.

Děti vítány!

Hotel **** Frankův Dvůr patří mezi ubytovací zařízení, která se v zahraničí označují jako „baby friendly“, tedy přátelská k dětem. Poznáte to hned při příjezdu do hotelového komplexu, v němž je dětem vyhrazen velký prostor s pískovištěm, důmyslnými prolézačkami, skluzavkami a lanovými můstky. Vaši potomci budou nadšení a skvěle se zabaví, přitom je budete mít stále na očích. Dětské hřiště je totiž umístěné jen pár metrů od letní terasy restaurace, odkud můžete se skleničkou vína nebo šálkem kávy v ruce v klidu sledovat jejich dovádění. Restaurace nabízí velký výběr z dětských menu, připraveny jsou vysoké židličky pro krmení nejmenších hostů. Pokoje se dvěma ložnicemi jsou uzpůsobené tak, aby všichni členové rodiny měli dostatek prostoru i soukromí a umožňují rodičům bavit se i po té, co uloží děti ke spánku. Není problém vybavit váš pokoj před příjezdem dětskou postýlkou, připravit vaničku na koupání apod. I z těchto důvodů je Hotel **** Frankův Dvůr stále vyhledávanější nejen pro víkendové pobyty s dětmi, ale mnohé rodiny sem už pravidelně jezdí trávit část prázdnin.

A protože i pejsci jsou tak trochu jako děti, i oni se tu budou cítit dobře. Klidně je vezměte s sebou, Hotel **** Frankův Dvůr je „dog friendly“ a vaše čtyřnohé přátele ubytuje bez poplatků!

http://www.frankuv-dvur.cz

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí