Na prodej

Koně U mlýna - Vnorovice

Rozcestník na vzdálenější místa

Koně u Mlýna

Náš Mlýn u splavu je oficiální stanicí v rámci projektu Turistika na koni č. 48. Prozatím poskytujeme jen základní služby, ale máme i v tomto směru hodně plánů (vnitřní ustájení koní, velký výběh ad.).

Projížďky na koních

Pro naše klienty zajišťujeme projížďky přímo u Mlýna. Přátelíme se s Vlaďkou a Sylvou z nedaleké stáje Chlumec, které ochotně přijedou s koňmi až k nám. Pro nejmenší děti mají dokonce i sympatického poníka. Mírný poplatek (asi 250 za hodinu) pomůže zajistit koňům krmení – takže s každou projížďkou rovnou uděláte i hodně dobrý skutek :o)

Jedni naši velmi zábavní hosté (z Kroměříže, v létě 2007) nazvali tuto „atrakci“ příznačně Koňostezka - pochopitelně poté, co si ji s dětmi bohatě užili (viz fotky).

Turistika na koni

Díky zmíněnému projektu Turistika na koni, jehož jsme hrdou součástí, bylo v jižních Čechách vybudováno už přes 100 km značených jezdeckých stezek (seznam zde).

Jsme v přátelském kontaktu i se sdružením Jezdecká turistika, jehož předsedkyně Simona Stejskalová nás navštívila i se skupinou přátel na nádherných bílých koní (viz fotky).

Celá „koňská“ fotogalerie ZDE.

www.vnorovice.cz

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí