Na prodej

balvany okolí Českého Rudolce

Rozcestník na vzdálenější místa

Pod Stříbrným vrchem

Tuto lokalitu najdeme snadno v těsném sousedství silničky vedoucí z Peníkova do Stálkova, mezi vrchy Pekelec a Stříbrný vrch. Zatímco vlevo od silnice se nachází nízké kamenné seskupení (tzv. Dračí plošina), po pravé straně (ve směru do Stálkova) je hned několik osamocených balvanů, z nichž jeden má krásné výrazné "sedátko".

» Dračí plošina Přítomnost neobvyklé energie a elementárních bytostí (typu víl a bretaňských "skřítků" korriganů) naznačují i zdejší netypické útvary v lesním porostu, jako jsou například kruhy tvořené podbělem. Vlastní plošina je místem, kde se můžeme napojit na energii "lesního draka". Co nám sdělí a jaké pocity při tom můžeme mít, je velmi individuální.

» Čarodějovo křeslo Pomalované kameny usnadní nalezení útvaru s kamenným sedátkem. Jeho výrazné vibrace aktivují Měsíční (Bindu) čakru v místě, kde vlasy na týle člověka vytvářejí vír. Energie vibrací pročišťuje a zjemňuje tok myšlenek toho, kdo se v sedátku pohodlně usadí.

» Centrální plošina Součástí plošiny jsou tři kameny. První z nich uzemňuje (je zde cítit tah směrem do země), druhý nutí meditujícího pokleknout a dotknout se země čelem a třetí kámen naopak zvedá a napřimuje páteř (je zde cítit tah vzhůru). Místo může sloužit k získání tzv. "biovortexu" (bioenergetického víru v těle jednotlivce) u člověka, který ho ještě nemá uvnitř aktivovaný. Aktivace vlastního biovortexu umožňuje práci s krajinnými energetickými víry (tzv. "vortexy") a také lepší komunikaci s elementárními bytostmi tím, že se člověk dokáže naladit na jejich vnitřní rotaci energie.

 

» Strukturální kámen Jedná se o krystalický, bíle zbarvený křemenec, který slouží jako spouštěcí kámen a současně umožňuje přivolávat drobné elementární bytosti, podobné skřítkům.

» Kámen Slunce Meditace na kameni vyvolává pocit rotace a přitahuje pohled ke Slunci. Práce pak může být individuální, spojená právě s energií Slunce.

» Velký hřibový kámen Ve středu kamene je cítit energetický tok vertikálním směrem, který postupně prochází celým systémem čaker v těle.

GPS: 49°2'15.148"N, 15°17'54.767"E

http://www.krajinabezhranic.cz

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí