Na prodej

Golf u Nové Bystřice

Rozcestník na vzdálenější místa

Hřiště

Mistrovské hřiště Mnich (18)

Hřiště Mnich dnes patří k nejvyhledávanějším hřištím v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená. Právě příroda nadělila tomuto místu nezapomenutelnou atmosféru. 

 

Veřejné hřiště Nová Bystřice (9)

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a patří mezi oblíbená hřiště pro začínající golfisty. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

http://www.golfmonachus.cz

 

 

 

 

 

49°0'44.431"N 15°5'35.952"E

http://www.mapy.cz/s/72EY

Obora Golfvillage Nová Bystřice (prodej-pronájem)

V krásné lokalitě Jižních Čech, v oblasti zvané Česká Kanada, tři minuty od hranic s Rakouskem, pro vás roste projekt Obora Golfvillage. Jedná se o domy vhodné jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.

Objekty je možné kdykoli v předem dohodnutém termínu navštívit a prohlédnout si jak celkovou dispozici domu, tak inventář, kterým jsou objekty na přání klienta vybavovány.

Samozřejmě zde můžete strávit delší dovolenou či jen prodloužený víkend - a uvidíte, že si tento kraj zamilujete!

V těsné blízkosti projektu se nachází dvě oblíbená golfová hřiště Golf Resortu Monachus s celkem 27 jamkami, další příležitosti pro golfové nadšence nabízí blízká hřiště v Rakousku.

Okolní nádherná příroda je ideální pro turistiku a jízdu na kole na výborně vyznačených turistických stezkách a cyklostezkách, v zimním období je pro Vás připraveno 84 km upravených běžeckých tras.

http://www.obora-bystrice.cz/

Předpověď počasí v srdci České Kanady

Předpověď počasí